Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Angeli, Przemysława, Zenobii 29 Października 2020, 21:30
Dziś 12°C
Jutro 7°C
Kępno
7 Października, 2020

Kępno: Kobieta poszkodowana w zdarzeniu

Zdarzenie drogowe na ul. Poznańskiej w Kępnie.

21 września br., około godziny 14.45, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Grabowskiej w Kępnie. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie.
Na potrzeby działań zablokowano jeden pas ruchu na ul. Poznańskiej. Po przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że w wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. - Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej poprzez stabilizację odcinka szyjnego kręgosłupa i wsparcie psychiczne. Następnie odłączono zasilanie w uszkodzonych pojazdach oraz usunięto z jezdni rozlane płyny eksploatacyjne za pomocą sorbentu – relacjonuje oficer prasowy KP PSP Kępno kpt. Paweł Michalski.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 41 (1398) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!