Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Arkadii, Krystyna, Stanisławy 13 Listopada 2019, 19:32
Dziś 5°C
Jutro 7°C
Kępno
9 Lipca, 2019

Kępno: Kępno „Gminą 30-lecia Wolności RP”

Kolejne wyróżnienie otrzymał samorząd miasta i gminy Kępno.

Gmina Kępno została nagrodzona zaszczytnym tytułem „Gmina 30-lecia Wolności RP”. Nagrodę przyznaną przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców odebrał burmistrz Piotr Psikus oraz radni Rady Miejskiej w Kępnie: Wiesław Wencel i Piotr Baraniak.
Nagroda przyznawana jest w ramach jubileuszowego, ogólnopolskiego plebiscytu „Orły Polskiego Samorządu – 30-lecie Wolności RP”. Na przestrzeni ostatnich lat plebiscyt stał się najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem w środowisku samorządowym, bowiem pokazuje i wzmacnia najlepsze wzorce funkcjonowania i rozwoju samorządów. Nominacja jest docenieniem działań realizowanych na terenie gminy Kępno, zmierzających do podnoszenia standardów obsługi, wzrostu jakości życia mieszkańców oraz pozycji w regionie. - Gmina Kępno została wyróżniona jako jeden z niewielu samorządów. Ta nagroda i wyróżnienie bardzo mnie cieszy – przyznał burmistrz.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!