Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Angeli, Przemysława, Zenobii 29 Października 2020, 20:12
Dziś 12°C
Jutro 7°C
Powiat
15 Października, 2020

Kępno: Karetka od premiera

Premier Mateusz Morawiecki specjalnym rozporządzeniem dofinansował z budżetu rządu zakup karetki dla kępińskiego szpitala.

Poseł Parlamentu Europejskiego Andżelika Możdżanowska poinformowała, że premier RP Mateusz Morawiecki podjął decyzję o przyznaniu dofinansowania na zakup ambulansu sanitarnego dla Specjalistycznego Zespołu Ratownictwa Medycznego w SPZOZ Kępno.
Uzyskane dofinansowanie, w kwocie 400 tys. zł, w całości pokryje koszty zakupu specjalistycznej karetki ratownictwa medycznego (w pełni wyposażona). - Z radością przyjęliśmy informację o przyznaniu dofinansowania w kwocie 400 tys. zł na zakup karetki ambulansu sanitarnego dla Specjalistycznego Zespołu Ratownictwa Medycznego Szpitala w Kępnie. Dziękuję w umieniu pacjentów i pracowników ratownictwa medycznego naszego szpitala panu premierowi Mateuszowi Morawickiemu za pozytywną decyzję o przyznaniu dofinansowania na zakup karetki specjalistycznej oraz Pani Poseł Parlamentu Europejskiego Andżelice Możdżanowskiej za pomoc i zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa i zdrowia naszych mieszkańców – stwierdza Beata Andrzejewska, dyrektor SP ZPOZ w Kępnie.

~ m

Więcej w nr 42 (1399) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!