Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Donata, Gizeli, Łukasza 17 Lutego 2020, 16:54
Dziś 12°C
Jutro 7°C
Kępno
27 Listopada, 2017

Kępno: Jubileuszowy bal myśliwych

W sobotę, 18 listopada br., odbył się bal zorganizowany z okazji 65-lecia istnienia Koła Łowieckiego nr 40 „Diana” w Kępnie.

W minioną sobotę w restauracji „Kamiński a Zdrowie” bawili się myśliwi, sympatycy łowieckich tradycji i ich goście. Otwierający uroczystość prezes Koła Jan Gruszka, serdecznie powitał wszystkich przybyłych, wśród których znaleźli się też samorządowcy i przedstawiciele służb mundurowych, a następnie zaprosił gości do wspólnej tanecznej zabawy. Tańce poprzedził wspólny toast wzniesiony za pomyślność świętującego 65-lecia Koła Łowieckiego.
Tego dnia nie zabrakło ciepłych słów i życzeń kierowanych do członków świętującego jubileusz Koła „Diana”. Gratulacje z tej okazji złożył burmistrz miasta i gminy Kępno Piotr PsikusWszystkim myśliwym i sympatykom łowiectwa życzę pomyślności, sukcesów łowieckich oraz wiele zdrowia. Niech św. Hubert otacza swoją opieką i każdego dnia przypomina o miłości do natury i zwierząt, a także o poszanowaniu etyki, kultury oraz tradycji myśliwskiej. Do tradycyjnego „darzbór!” dołączam życzenia satysfakcji zawodowej i osobistej oraz wielu radosnych chwil spędzonych na łowiskach. Do życzeń burmistrz dołączył bon o wartości 1000 zł do wykorzystania na potrzeby Koła Łowieckiego.
W imieniu wójta gminy Bralin Romana Wojtysiaka, list gratulacyjny na ręce prezesa J. Gruszki przekazał kierownik Referatu Oświaty, Kultury, Promocji Urzędu Gminy – Sławomir Bąk.

~ bem

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!