Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Darii, Mateusza, Wawrzyńca 22 Września 2020, 08:59
Dziś 16°C
Jutro 24°C
Kępno
13 Grudnia, 2017

Kępno: Jubileuszowe i mikołajkowe obchody święta budowlańców

Już po raz piętnasty w Kępnie zorganizowana została gala z okazji Dnia Pracownika Budownictwa.

W tym roku uroczyste spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Pracowników Budownictwa odbyło sie 8 grudnia w restauracji „Kamiński a Zdrowie”, gości zaś powitały słowa – Mówią, że to Bóg stworzył świat, resztę stworzyli budowlańcy.
Z okazji obchodów Dnia Budowlańca przyznane zostały wyróżnienia zasłużonym pracownikom budownictwa. 16 listopada odbyło się posiedzenie kapituły SPB. Wyniki obrad zaprezentował starszy kapituły Jerzy Stodolny. Kapituła postanowiła wyróżnić za całokształt pracy zawodowej Andrzeja Rozwadowskiego oraz Piotra Witczaka. Odstąpiono natomiast od wyróżnienia inwestycji budowlanych, bowiem, jak uzasadniał starszy kapituły, wiele interesujących przedsięwzięć realizowanych na terenie powiatu kępińskiego znajduje się w fazie budowy. Po zaprezentowaniu sylwetek nagrodzonych przez Marka Kozioła i Mirosławę Malinowską, A. Rozwadowski i P. Witczak odebrali pamiątkowe statuetki.

~ bem

Cały artykuł dostępny jest w nr 50 (1254) "Tygodnika Kępińskiego".

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!