Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Izy, Rajmunda, Seweryna 8 Sierpnia 2022, 09:54
Dziś 17°C
Jutro 24°C
Kępno
9 Lutego, 2022

Kępno: Jechali do akcji, ratowali kobietę

W drodze na akcję związaną ze zdarzeniem drogowym na 102. kilometrze trasy S8 w kierunku Wrocławia strażacy udzielili pomocy nieprzytomnej kobiecie.

27 stycznia br., około godziny 12.40, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego (SKKP) Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na 102. kilometrze trasy S8 w kierunku Wrocławia. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie, OSP Olszowa i OSP Kępno.
Podczas dojazdu na miejsce zdarzenia dowódca zastępu z JRG Kępno stwierdził, że na chodniku przy ul. Warszawskiej w Kępnie leży nieprzytomna kobieta. Zgłosił ten fakt do SKKP i przystąpił do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej. Do pomocy zadysponowano zastęp z OSP Kępno.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 6 (1465) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!