Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Benity, Maksymiliana, Teodozji 29 Maja 2020, 22:15
Dziś 11°C
Jutro 15°C
Powiat
18 Września, 2019

Kępno: Grzegorz Schetyna z wizytą w Kępnie

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna w sobotę, 14 września 2019 r., odwiedził nasze miasto.

W godzinach popołudniowych na kępińskim Rynku odbywała się konferencja prasowa, po której lider PO rozmawiał z mieszkańcami powiatu kępińskiego.
Przybyłych powitała poseł Bożena Henczyca. - Witam serdecznie na dzisiejszej konferencji prasowej z udziałem przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny. Bardzo się cieszę, że przyjechał, zgodnie z obietnicą, do Kępna. Przyjechał tu po to, żeby wesprzeć nas, kandydatów do Sejmu - moją osobę i Marcina Gagatka z Ostrzeszowa. Ale przede wszystkim przyjechał tutaj, żeby się spotkać z wami, porozmawiać, tak jak to nasi politycy czynią od wielu miesięcy. Spotykamy się z ludźmi, rozmawiamy i budujemy bardzo dobry program dla Polski – mówiła posłanka, która następnie oddała głos Grzegorzowi Schetynie.
- Chciałem tutaj przyjechać, żeby pokazać, że są to ważne wybory i ważna jest mobilizacja przed tymi wyborami – powiedział lider Platformy.

~ bem

Więcej w nr 38 (1344) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!