Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Małgorzaty, Marty, Nikifora 23 Lutego 2020, 02:00
Dziś 8°C
Jutro 5°C
Kultura i oświata
16 Sierpnia, 2019

Kępno: Filmowa noc pod gołym niebem

Podczas plenerowego kina w Kępnie mieszkańcy mogli zobaczyć „Bohemian Rhapsody”.

W piątek, 26 lipca br., na kępińskim Rynku odbyło się niecodzienne wydarzenie. Tego dnia w Kępnie gościło plenerowe kino. Mieszkańcy podczas nocnego seansu mogli zobaczyć jeden z najgłośniejszych filmów ostatnich lat – „Bohemian Rhapsody”, przedstawiający historię jednego z najpopularniejszych zespołów rockowych wszechczasów – „Queen”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Urząd Miasta i Gminy w Kępnie, kino „Sokolnia” oraz Kępiński Ośrodek Kultury.
Niesamowite doznania i niepowtarzalną atmosferę seansu filmowego pod gołym niebem zapewnił z największy w Polsce ekran. Tak dużej publiczności kino plenerowe w Kępnie jeszcze nie miało. Koce, leżaki, ławki oraz krzesła – wszystko okazało się przydatne, aby wspólnie obejrzeć film. W wydarzeniu tłumnie udział wzięli mieszkańcy i goście, starsi i młodsi, kinomaniacy i fani legendarnego zespołu „Queen”.

~ KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!