Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bettiny, Konrada, Mirosława 19 Lutego 2020, 16:49
Dziś 8°C
Jutro 5°C
Kultura i oświata
23 Sierpnia, 2018

Kępno: Dzieci z Kępna na „Wakacjach z Muszkieterami”

Pięcioro dzieci z Kępna wyjechało na bezpłatne kolonie do Puszczy Kampinoskiej organizowane przez Fundację Muszkieterów.

Dzięki III edycji akcji charytatywnej ,,Wakacje z Muszkieterami” pięcioro dzieci z Kępna 12 sierpnia br. wyjechało na bezpłatne kolonie do Puszczy Kampinoskiej. Letni wypoczynek jest finansowany przez właścicieli sklepów Intermarché i Bricomarché, zaangażowanych w charytatywną działalność pomysłodawcy wyjazdów – Fundacji Muszkieterów. Tegoroczna edycja projektu obejmie około 750 podopiecznych Fundacji Muszkieterów w wieku 8-14 lat w całej Polsce. Ambasadorką „Wakacji z Muszkieterami” jest medalistka olimpijska Sylwia Gruchała, a honorowy patronat objął rzecznik praw dziecka.
Wakacje w Puszczy Kampinoskiej wypełnione są licznymi aktywnościami. Atrakcyjny program zapewnia podopiecznym Fundacji rozwój umiejętności naukowych, artystycznych i sportowych. Mali Muszkieterowie odwiedzą również Warszawę – dla niektórych z nich będzie to pierwsza wizyta w stolicy Polski. Na trasie zwiedzania znajdują się m.in. Pałac Kultury i Nauki, Centrum Nauki Kopernik i PGE Narodowy.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 34 (1289) 2018 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!