Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ambrożego, Florentyny, Gawła 17 Października 2021, 02:35
Dziś 10°C
Jutro 12°C
Kępno
29 Września, 2021

Kępno: „Door to door”, czyli nowe usługi dla niepełnosprawnych

Pierwszy w Wielkopolsce samochód elektryczny, w pełni przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych, trafił do Kępna.

Dotacja z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, dofinansowanie z budżetu Gminy Kępno i świetna praca Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – to wszystko składa się na sukces bardzo innowacyjnego projektu.
Projekt pn. „Door to door w mieście i gminie Kępno” uzyskał dofinansowanie w kwocie 624.450,00 zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach konkursu grantowego dla jednostek samorządu terytorialnego. Konkurs ogłoszony został w ramach projektu pn. „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych”.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 38 (1447) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!