Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Marty, Konstantego, Olafa 29 Lipca 2021, 23:48
Dziś 21°C
Jutro 25°C
Kępno
18 Czerwca, 2020

Kępno: Aresztowani za złamanie kwarantanny

Dzięki sprawnym działaniom kępińskich policjantów oraz dużemu zaangażowaniu prokuratury, Sąd Rejonowy w Kępnie aresztował na trzy miesiące dwóch mężczyzn, którzy złamali nałożony na nich obowiązek izolacji domowej w związku ze stwierdzeniem u nich zakażenia wirusem COVID-19.

W piątek, 12 czerwca br., funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, w ramach pełnionej służby związanej z codzienną kontrolą osób poddanych kwarantannie, ustalili, że dwaj obywatele Ukrainy, mieszkający na jednym z kępińskich osiedli, pomimo nałożonego na nich obowiązku izolacji domowej, opuścili miejsce zamieszkania. W związku z tym do działań skierowano kolejne patrole. Już po kilku minutach policjanci zatrzymali samochód, którym poruszali się poszukiwani mężczyźni. Z poczynionych ustaleń wynikało, że pod koniec maja stwierdzono u nich zakażenie wirusem COVID-19.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 25 (1382) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!