Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Pankracego, Renaty, Ryszarda 4 Kwietnia 2020, 07:44
Dziś 7°C
Jutro 8°C
Powiat
31 Lipca, 2019

Kępno: Alicja Śniegocka kandydatką do sejmu

24 lipca br. senator Prawa i Sprawiedliwości Łukasz Mikołajczyk zainaugurował otwarciem swojego „biura plenerowego” kampanię wyborczą do senatu i ogłosił, że kandydatką do sejmu z powiatu kępińskiego będzie obecna wicestarosta Alicja Śniegocka.

Senator Łukasz Mikołajczyk wybrany do izby wyższej parlamentu 4 lata temu reprezentuje w niej powiaty: kępiński, ostrowski ostrzeszowski i krotoszyński. Jak zadeklarował, zgłosił już swój akces, aby kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości ponownie zaakceptowało jego kandydaturę do senatu. W spotkaniu z mieszkańcami powiatu na kępińskim Rynku towarzyszyła mu wicestarosta Alicja Śniegocka oraz dyrektor tutejszego KRUS Aneta Rabiega. - Takimi spotkaniami plenerowymi z mieszkańcami, chce poinformować ich o mojej dotychczasowej działalności w senacie. I jednocześnie o moich skutecznych interwencjach jakie zgłaszali do mnie również mieszkańcy powiatu kępińskiego – informował senator. Jednocześnie podkreślił, że z rozmów i sugestii z kępniakami będzie realizował zamierzenia w przyszłej kadencji. - Nasze ugrupowanie jest wiarygodne co niejednokrotnie udowodniliśmy realizując zamierzone postulaty. Pragniemy nadal służyć mieszańcom i nie zawieść ich zaufania – zaznaczył Ł. Mikołajczyk.

~ m

Więcej w nr 31 (1337) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!