Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Arnolda, Edgara, Elżbiety 9 Lipca 2020, 01:04
Dziś 13°C
Jutro 20°C
Baranów
7 Grudnia, 2017

Joanka: Rozpoczęła się budowa Domu Ludowego

Podpisana została umowa dotycząca budowy nowego Domu Ludowego w Joance.

W ubiegłym tygodniu w Baranowie podpisana została umowa dotycząca budowy nowego Domu Ludowego w Joance i rozpoczęły się już pierwsze prace. Stary budynek zostanie rozebrany.
Projektant przewidział wkomponowanie w nowy obiekt zbudowanych w 2015 r. toalet. W budynku znajdą się pomieszczenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej, jak i te służące potrzebom Domu Ludowego. Obiekt zaprojektowano na planie prostokąta 22,33 m x 20,11 m. Budynek zwieńczony zostanie wielospadowym dachem. Charakterystycznym elementem projektu jest umieszczony w północno-zachodniej części budynku wewnętrzny dziedziniec. Budynek będzie dwukolorowy.
Wartość inwestycji to 1.762.938,02 zł. Wykona ją Zakład Ogólnobudowlany Marek Wierzchołek z Kępna. Zakończenie prac nastąpi we wrześniu 2018 r.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!