Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Hilarii, Juliana, Lecha 12 Sierpnia 2020, 11:40
Dziś 22°C
Jutro 25°C
Kultura i oświata
4 Grudnia, 2019

Donaborów: Porozmawiać, powspominać i potańczyć

20 listopada br. w Dworku w Donaborowie odbył się Dzień Seniora połączony z 10-leciem powstania Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Donaborowie. W spotkaniu udział wzięli: wójt gminy Baranów Bogumiła Lewandowska-Siwek, przewodniczący Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Bralinie Alojzy Leśniarek, prezes Stowarzyszenia PZERiI Gminy Baranów Helena Pawlak, delegacje zaprzyjaźnionych Kół z Jankowych i Łęki Mroczeńskiej oraz seniorzy z Donaborowa. Spotkanie było wspaniałym pretekstem, by...

Wszystkich zebranych powitał prezes Koła Stanisław Gruszka, który przedstawił sprawozdanie z działalności za 2019 r. Omówił także działalność Koła na przełomie ostatnich 10 lat. Prezes w swoim wystąpieniu podziękował za zaangażowanie i aktywną pracę na rzecz Koła seniorom pracującym w Zarządzie oraz seniorkom, które przygotowują poczęstunki i z dużym zaangażowaniem poświęcają swój czas na utrzymanie i czystość w Dworku w Donaborowie. Dziękował również wójt Bogumile Lewandowskiej-Siwek za wieloletnie wsparcie i pomoc.

~ syl

Więcej w nr 49 (1355) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!