Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Adolfiny, Odetty, Wacława 15 Kwietnia 2021, 09:32
Dziś 0°C
Jutro 3°C
Kępno
25 Lutego, 2021

Domanin: Zderzyły się czołowo

Wypadek z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego w Domaninie.

22 lutego br., po godzinie 7.00, dyżurni Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie oraz Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Domaninie. Samochód osobowy typu bus zderzył się tam z samochodem ciężarowym. Do zdarzenia zadysponowano: zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie, OSP Mikorzyn i OSP Ostrówiec-Myjomice oraz kępińskich policjantów i Zespół Ratownictwa Medycznego (ZRM).
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że 34-letni mieszkaniec Sieroszewic, kierujący ciężarową scanią, doprowadził do zderzenia czołowego z busem marki Ford, kierowanym przez 60-letniego mieszkańca Sycowa. W wyniku zdarzenia ogólnych obrażeń ciała doznał kierujący busem, który został przetransportowany przez ZRM do kępińskiego szpitala.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 8 (1417) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!