Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Ambrożego, Florentyny, Gawła 17 Października 2021, 03:09
Dziś 10°C
Jutro 12°C
Bralin
16 Września, 2021

Chojęcin-Szum: Pijany ukradł samochód

Kompletnie pijany mężczyzna ukradł samochód, w którym znajdowała się znaczna ilość gotówki. Po kilku kilometrach ucieczki został on zatrzymany przez właściciela pojazdu.

20 sierpnia br., przed godziną 18.00, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o kradzieży pojazdu marki Opel, który zaparkowany był przed posesją w miejscowości Chojęcin-Szum. - W zaparkowanym samochodzie znajdowały się kluczyki w stacyjce, co ułatwiło złodziejowi kradzież pojazdu. Dodatkowo w pojeździe znajdowała się znaczna ilość gotówki, należącej do właściciela samochodu. Właściciel pojazdu zauważył moment kradzieży i wspólnie ze swoim bratem ruszył za złodziejem. Był cały czas w stałym kontakcie z dyżurnym policji, który na bieżąco przekazywał swoim patrolom informację o trasie ucieczki sprawcy – relacjonuje oficer prasowy KPP Kępno sierż. Rafał Stramowski.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 36 (1445) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!