Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bonifacego, Kiry, Waltera 5 Czerwca 2020, 14:47
Dziś 14°C
Jutro 20°C
Bralin
4 Kwietnia, 2019

Chojęcin-Szum: Na „starej ósemce” dachował samochód

Zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 482 w miejscowości Chojęcin-Szum.

We wtorek, 2 kwietnia br., około godziny 13.00, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej nr 482 („stara ósemka”) w miejscowości Chojęcin-Szum. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z OSP Chojęcin i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie.
Kierujący osobowym hyundai, 60-latek z Twardogóry, uderzył w samochód ciężarowy, po czym odbił się od tego pojazdu, wjechał w barierki, a następnie dachował. Trzeci pojazd, który najechał na zdarzenie, uległ niewielkim uszkodzeniom. - Samochodami podróżowali jedynie kierowcy, którzy opuścili je przed przybyciem służb ratunkowych. Kierujący pojazdem, który uległ dachowaniu, doznał niewielkich obrażeń ciała. Na potrzeby działań zablokowano ruch w obu kierunkach. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz pomocy w udrożnieniu ruchu – poinformował mł. kpt. Paweł Michalski z KP PSP Kępno.

~ Oprac. KR, fot. KP PSP Kępno

Więcej w nr 14 (1320) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!