Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Izy, Rajmunda, Seweryna 8 Sierpnia 2022, 21:00
Dziś 17°C
Jutro 24°C
Bralin
21 Stycznia, 2021

Chojęcin: Pijany wjechał w przydrożną kapliczkę

Zdarzenie drogowe z udziałem samochodu osobowego w Chojęcinie.

1 stycznia br., przed godziną 18.00, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie otrzymał zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego marki Volkswagen w miejscowości Chojęcin. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie, OSP Chojęcin i OSP Bralin.
Po dotarciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że samochód osobowy wypadł z drogi i, po uderzeniu w przydrożną kapliczkę, uległ dachowaniu. W wyniku zdarzenia poszkodowany został kierowca pojazdu, który wymagał pomocy medycznej. - Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, następnie udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Po przekazaniu poszkodowanego przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego i zakończeniu działań prowadzonych przez policję, działania strażaków polegały na sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych – relacjonuje oficer prasowy KP PSP Kępno kpt. Paweł Michalski.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 3 (1412) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!