Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jana, Moniki, Wiktora 21 Maja 2022, 16:45
Dziś 15°C
Jutro 15°C
Bralin
27 Maja, 2021

Chojęcin: Doszło do wycieku gazu z samochodu

Wyciek gazu z samochodu znajdującego się na terenie stacji paliw w Chojęcinie.

11 i 12 maja br. do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie wpłynęło w sumie 11 zgłoszeń o zdarzeniach wymagających interwencji jednostek ochrony przeciwpożarowej. Odnotowano dwa zdarzenia drogowe, wyciek gazu na terenie stacji paliw, dwie plamy oleju na drodze, pożary samochodu osobowego oraz śmietnika, dwa alarmy fałszywe, ponadto strażacy z jednostek ochotniczych straży pożarnych stanowili zaplecze organizacyjne w punkcje szczepień masowych oraz pomagali w usuwaniu ognisk ptasiej grypy.
Jedno z tych zdarzeń miało miejsce 11 maja br., tuż po godzinie 9.00. Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kępnie otrzymał zgłoszenie o wycieku gazu z samochodu osobowego, który znajdował się na terenie stacji paliw w Chojęcinie.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 20 (1429) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!