Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Agnieszki, Amalii, Czecha 20 Kwietnia 2021, 18:07
Dziś 13°C
Jutro 14°C
Kępno
2 Grudnia, 2020

Chojęcin: Brawurowa jazda pod wpływem alkoholu

Jazda z przebitymi oponami nie należy do najłatwiejszych. Poza tym trudno takie zjawisko przeoczyć. Ten pijany kierowca postanowił skrócić sobie drogę i tuż przed budynkiem policji przejechał z impetem po trawniku.

W sobotę, 21 listopada br., kilka minut po godzinie 23.00, policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali 41-letniego obywatela Ukrainy, kierującego samochodem marki Peugeot. Mężczyzna postanowił skrócić sobie drogę, jadąc od stacji paliw Orlen w Chojęcinie w kierunku ul. Wrocławskiej i przejechał ze znaczną prędkością przez krawężnik oraz trawnik znajdujący się naprzeciwko budynku policji, przebijając wszystkie cztery opony. Powodem błędnej oceny sytuacji był zapewne alkohol. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna miał ponad 2,5 promila w wydychanym powietrzu.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 49 (1406) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!