Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jana, Moniki, Wiktora 21 Maja 2022, 17:05
Dziś 15°C
Jutro 15°C
Kultura i oświata
1 Lipca, 2021

Bralin: Wygrana z miłości do kolarstwa i plastyki

Uczeń ze Szkoły Podstawowej w Bralinie zwycięzcą w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Mój ulubiony polski sportowiec 2020 r.”

Rafał Noculak, uczeń Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bralinie, zajął pierwsze miejsce w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Mój ulubiony polski sportowiec 2020 r.”. Organizatorem tego konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie. Zmagania plastyczne miały na celu rozbudzanie wyobraźni oraz promowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. Bohaterem pracy Rafała został Michał Kwiatkowski, wybitny kolarz szosowy, co wcale nas nie dziwi, ponieważ uczeń osiąga również ogromne sukcesy w kolarstwie górskim (mistrzostwo Wielkopolski i wicemistrzostwo Polski). Opiekunem Rafała w konkursie plastycznym była Elżbieta Leśniarek. Gratulujemy sukcesów, liczymy na kolejne!

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!