Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jana, Moniki, Wiktora 21 Maja 2022, 17:59
Dziś 15°C
Jutro 15°C
Kultura i oświata
28 Stycznia, 2021

Bralin: Uczniowie powrócili w szkolne mury

Powrót klas edukacji wczesnoszkolnej do nauki stacjonarnej w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bralinie i Zespole Szkół w Nowej Wsi Książęcej.

W związku z powrotem klas edukacji wczesnoszkolnej do nauki stacjonarnej w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bralinie zreorganizowano przydział sal lekcyjnych, tak, aby na jednym korytarzu uczyła się tylko jedna klasa. Sale edukacji wczesnoszkolnej utworzono również w budynku nr 2, który do tej pory służył najstarszym uczniom. Dzieci w klasach mają wyznaczone stałe ławki. W każdej sali lekcyjnej znajduje się pojemnik na rzeczy, które należy po zajęciach poddać dezynfekcji. Reorganizacji uległo również wydawanie obiadów oraz zasady korzystania z biblioteki, wprowadzono też dodatkowe grupy świetlicowe. Dla każdej klasy przydzielono drogę wejścia i wyjścia ze szkoły. Sale lekcyjne po zakończeniu zajęć są systematycznie dezynfekowane, ozonowane i wietrzone.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 4 (1413) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!