Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Balbiny, Ksawerego, Pauliny 2 Grudnia 2021, 20:39
Dziś 4°C
Jutro 2°C
Powiat
21 Kwietnia, 2021

Bralin: Tragiczne w skutkach potrącenie na drodze S8

Do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego doszło na 105. kilometrze drogi ekspresowej S8 na pasie w kierunku Wrocławia, na wysokości Kierzna. Pomimo natychmiast podjętej reanimacji, 42-latek poniósł śmierć na miejscu.

19 kwietnia br., tuż przed godziną 8.30, dyżurni Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie oraz Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymali zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny przez samochód osobowy na 105. kilometrze drogi ekspresowej S8 na pasie w kierunku Wrocławia, na wysokości Kierzna. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kępnie, OSP Kierzno i OSP Ostrówiec-Myjomice oraz funkcjonariuszy KPP Kępno.
42-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego, który znajdował się na drodze S8, został potrącony przez samochód osobowy marki Volkswagen, którym kierował 64-letni mieszkaniec Długołęki. Świadkowie zdarzenia udzielali pomocy nieprzytomnemu poszkodowanemu mężczyźnie.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 15 (1424) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!