Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Beatrycze, Małgorzaty, Piotra 18 Stycznia 2020, 12:12
Dziś 4°C
Jutro 3°C
Kultura i oświata
8 Sierpnia, 2019

Bralin: Takiego przeglądu muzycznego jeszcze nie było!

Przegląd Talentów Muzycznych „The Voice of Warium” to projekt wydarzenia zrealizowanego w nietypowej scenerii, w plenerze, na scenie koncertowej umiejscowionej 20 m nad ziemią, na wieży widokowej.

Organizatorem wydarzenia, które odbędzie 31 sierpnia br. na placu przy ul. Lipowej 14 a w Bralinie, jest Stowarzyszenie „ARTwarium”. Całość muzycznego przedsięwzięcia opierać się będzie o pracę profesjonalnego jury, konsultacje z instruktorami śpiewu oraz muzykami. Zgłoszeń mogą dokonywać wokaliści w wieku 13-19 lat.
Droga wokalisty nie będzie łatwa – konkurs przebiegać będzie dwuetapowo. Pierwszy etap to przesłuchania uczestników zakwalifikowanych na podstawie nadesłanego demo. Uczestnicy wykonują przed jury dwa przygotowane przez siebie utwory z podkładem muzycznym albo przy akompaniamencie swojego gitarzysty. W drugim etapie zakwalifikowane osoby będą mieć niespełna trzy godziny na opracowanie wraz ze studyjnym gitarzystą piosenki wybranej z listy przygotowanej przez organizatora. Przed zaprezentowaniem jej w tej części uczestnicy będą mieli okazję do konsultacji z wykwalifikowanymi trenerami. Tutaj w ramach koncertu finałowego, w scenerii zachodzącego słońca, na scenie 20 m nad ziemią, wyłonieni zostaną laureaci konkursu.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 32 (1338) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!