Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Anety, Lecha, Leona 21 Lutego 2020, 08:22
Dziś 8°C
Jutro 5°C
Bralin
24 Kwietnia, 2019

Bralin: Rozmawiali o sprawach bieżących

Spotkanie wójta gminy Bralin z sołtysami.

11 kwietnia br. odbyło się kolejne spotkanie wójta gminy Bralin Piotra Hołosia z sołtysami. Rozmawiano na bieżące tematy, dotyczące gminy oraz jej mieszkańców. Wójt przedstawił sołtysom sprawozdanie z realizacji zadań zgłaszanych przez mieszkańców poszczególnych sołectw w trakcie zebrań wiejskich, które odbyły się w styczniu oraz w lutym bieżącego roku.
W czasie spotkania omówiono również postęp prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej wraz z wymianą sieci wodociągowej w Mnichowicach. Rozmawiano również o sytuacji drogowej w sołectwach. Sołtysi referowali, na jakim etapie jest dowóz kruszywa. Większość prac remontowych została wykonana, a ostatnie transporty kamienia będą miały miejsce w ciągu kilku najbliższych dni.
Przy okazji czwartkowego spotkania włodarz gminy złożył sołtysom życzenia radosnych, spokojnych świąt spędzonych w atmosferze wzajemnego zrozumienia, szacunku i miłości w gronie najbliższych. Kolejne spotkanie wójta z sołtysami odbędzie się w pierwszej połowie maja.

~ M. Gudra

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!