Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Antoniego, Henryki, Mariana 18 Stycznia 2022, 02:52
Dziś -1°C
Jutro 2°C
Kultura i oświata
26 Października, 2017

Bralin: Pracownicy bralińskiego „Kopernika” świętowali

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bralinie.

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników oświaty. Od lat zwyczajowo spotykają się oni z uczniami nie tylko na okolicznych apelach, ale również świętują we własnym gronie. Nie inaczej było również w tym roku.
12 października br. w restauracji „Złoty Kłos” w Bralinie nauczyciele oraz pracownicy obsługi – również emerytowani – Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bralinie spotkali się na uroczystym obiedzie i kawie.
Kolejnego dnia w sali gimnastycznej szkoły odbył się apel, podczas którego tradycyjnie wręczone zostały nagrody za pracę w minionym roku szkolnym. Uświetnił go występ dzieci przygotowanych przez Katarzynę Kireńczuk-Szczepaniak i Monikę Słowińską.
W trakcie uroczystego spotkania Nagrody Dyrektora otrzymali: Katarzyna Biziak, Bożena Bojanowska, Jolanta Cudniewicz, Natalia Fiołka, Krystyna Hołoś, Barbara Kamoś, Katarzyna Kireńczuk-Szczepaniak, Elżbieta Leśniarek, Dorota Nowak, Karolina Tylżanowska, Ilona Wojtysiak, Stefania Bąk, Zdzisława Gania, Beata Geppert, Jolanta Myszór, Katarzyna Sopart i Longina Wajerowska. Z kolei Nagrody Wójta Gminy Bralin wręczone zostały dyrektorowi Adamowi Prubanowi, a także jego zastępcy – Krystynie Żary.

~ Jacek Kuropka

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!