Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Marka, Wiktoryny, Zenona 29 Marca 2020, 23:11
Dziś 5°C
Jutro 3°C
Kultura i oświata
28 Sierpnia, 2019

Bralin: Powiat pożegnał lato z „Wilkami”

Podobnie jak w poprzednich latach, powiatowe „Pożegnanie Lata 2019” przyciągnęło do Bralina prawdziwe tłumy spragnione dobrej zabawy.

Po raz czwarty w historii impreza organizowana przez Powiat Kępiński odbyła się we współpracy z bralińskim samorządem na stadionie LKS „Sokół”.
Festyn powiatowy, który w tym roku odbył się w Bralinie w niedzielę, 25 sierpnia, to sztandarowe wydarzenie organizowane na zakończenie wakacji, a jego tradycja sięga 2000 roku. Przez ten czas organizatorom udało się zaprosić do udziału w imprezie wiele znamienitych gwiazd polskiej estrady, które corocznie przyciągają rzesze mieszkańców powiatu kępińskiego oraz gości spoza jego terenu. Imponującym koncertom towarzyszą liczne dodatkowe atrakcje skierowane zarówno do starszych, jak i młodszych.
Nie inaczej było w minioną niedzielę. Impreza obfitowała w wiele atrakcji, z których mógł skorzystać każdy z przybyłych.

~ Oprac. bem

Więcej w nr 35 (1341) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!