Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jagienki, Kamili, Korneliusza 17 Września 2019, 02:38
Dziś 12°C
Jutro 14°C
Bralin
2 Stycznia, 2019

Bralin: Obrady w świątecznej atmosferze

III sesja Rady Gminy Bralin.

12 grudnia 2018 r. odbyła się III sesja Rady Gminy Bralin. Podczas obrad radni określili stawki podatku od nieruchomości na 2019 rok oraz środków transportowych, które jak co roku zostały podniesione o stopień inflacji. Przyjęli także wszystkie pozostałe projekty uchwał, m.in. w sprawie ustanowienia wieloletniego programu osłonowego w zakresie dożywiania „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023 i podwyższenia kryterium dochodowego w celu udzielenia wsparcia w ramach tego programu. Podwyższenie kryterium spowoduje zwiększenie liczby mieszkańców, którzy będą mogli skorzystać z pomocy w formie zasiłków celowych na zakup żywności oraz posiłków.
III sesja Rady Gminy Bralin przebiegła w rzeczowej i merytorycznej atmosferze. W wolnych głosach i wnioskach wójt gminy Bralin Piotr Hołoś złożył wszystkim mieszkańcom gminy, radnym oraz obecnym na sesji gościom życzenia świąteczne.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!