Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Izy, Rajmunda, Seweryna 8 Sierpnia 2022, 21:27
Dziś 17°C
Jutro 24°C
Kultura i oświata
21 Stycznia, 2021

Bralin: Nowe oblicze sali gimnastycznej

Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Bralinie.

W czasie ferii zimowych w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Bralinie trwały prace remontowe związane z wykonaniem nowej nawierzchni sportowej w sali gimnastycznej. Dzięki dofinansowaniu, jakie szkoła pozyskała z KIRIS, stara podłoga została zastąpiona nową. Zniszczony parkiet pokryty został nawierzchnią syntetyczną Sport Court, spełniająca 100% norm określonych dla parkietów i zapewniająca wszelkie standardy bezpieczeństwa. Pomalowane zostały nowe linie wyznaczające boiska do gry w piłkę koszykową, siatkową i minisiatkówkę.
Wszystkie prace wykonane zostały bezpośrednio przez KIRIS. Całość zadania oszacowana została na 50.427,00 zł, z czego 21.864,00 zł to pozyskane środki zewnętrzne. Udział w wysokości 2.632,00 zł wniosła również Rada Rodziców, działająca przy Szkole Podstawowej w Bralinie.

~ JR

Więcej w nr 3 (1412) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!