Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bony, Horacji, Jerzego 24 Kwietnia 2019, 12:25
Dziś 18°C
Jutro 20°C
Bralin
10 Sierpnia, 2018

Bralin: Na zawsze w naszej pamięci

Wspomnienie wieloletniego sekretarza gminy Bralin
Zbigniewa Łatki.

We wtorkowy poranek dotarła do nas smutna i wstrząsająca wiadomość o śmierci Zbigniewa Łatki – wieloletniego sekretarza gminy. Zbigniew Łatka miał 53 lata. Urodził się 16 listopada 1964 r. w Żmigrodzie. Z wykształcenia był magistrem inżynierem melioracji wodnych. Swoją karierę zawodową, w latach 1990–1997, zaczął od pracy w Aptece „Pod Słońcem” w Bralinie, a od 1 sierpnia 1997 r. rozpoczął pracę w Urzędzie Gminy Bralin. Na początku pełnił funkcję kierownika Referatu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. W 2007 r. został powołany na stanowisko sekretarza gminy. Zbigniew Łatka był związany z Urzędem Gminy Bralin przez 21 lat.
Zbyszek był człowiekiem czynu, słowa przekuwał w działanie. Kompetentny, gotowy by służyć innym, uczynny i zawsze uśmiechnięty. Zapamiętamy go jako osobę pełną energii i planów na przyszłość. Na zawsze pozostanie w pamięci jako człowiek pogodny, otwarty na sprawy lokalnej społeczności. Trudno pisać o Zbigniewie Łatce w czasie przeszłym. Straciliśmy przyjaciela, wspaniałego człowieka i kolegę. Pozostanie w naszej pamięci na zawsze.

~ Wójt gminy Bralin

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!