Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Anieli, Juliana, Przemysława 27 Stycznia 2021, 10:07
Dziś 0°C
Jutro 1°C
Bralin
10 Czerwca, 2020

Bralin: Flaga dumnie powiewała

Flaga wraz listem od wójta gminy Bralin to namiastka obchodów 30-lecia, które były hucznie planowane na ten rok dla mieszkańców – niestety, ze względu na pandemię koronawirusa nie dojdą one do skutku.

Flaga gminy jest wyjątkowym symbolem dla wszystkich mieszkańców bralińskiej społeczności. Akcja dostarczenia flag do domostw miała za na celu przybliżyć barwy gminy mieszkańcom oraz pokazać, że jesteśmy wspólnotą.
Z okazji 30-lecia samorządu terytorialnego Urząd Gminy Bralin przekazał flagę gminy Bralin każdemu domostwu za pośrednictwem sołtysów i Rad Sołeckich. 4 czerwca br. flagi powiewały na domostwach w całej gminie. Złożyły się na to dwie okazje. Pierwszą z nich były obchody 30-lecia samorządu terytorialnego, a drugim – przypadająca dokładnie na ten dzień 30. rocznica pierwszej sesji Rady Gminy Bralin I kadencji, która odbyła się 4 czerwca 1990 r.

~ KW

Więcej w nr 24 (1380) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!