Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Balbiny, Ksawerego, Pauliny 2 Grudnia 2021, 19:56
Dziś 4°C
Jutro 2°C
Bralin
21 Października, 2021

Bralin: Będzie samochód do przewozu osób niepełnosprawnych

Podpisano umowę o dofinansowanie projektu w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze D. Przedmiotem umowy jest dofinansowanie ze środków PFRON projektu pn. „Zakup 9-miejscowego samochodu osobowego specjalnie przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych”.

14 października br. w Starostwie Powiatowym w Kępnie podpisana została umowa w zakresie „Programu wyrównywania różnic miedzy regionami III”, złożonego do Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2021 r. za pośrednictwem Powiatu Kępińskiego.
Zgodnie z wytycznymi PFRON z wystąpieniem o dofinansowanie do funduszu zwraca się jednostka samorządu powiatowego. W zbiorczym wystąpieniu ujmowane są wnioski o dofinansowanie, zgłaszane w danym roku przez jednostki gminne, jak również organizacje pozarządowe. W tym roku za pośrednictwem Powiatu Kępińskiego w ramach obszaru D programu złożony został wniosek Gminy Bralin, związany z zakupem pojazdu do przewozu osób niepełnosprawnych.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 41 (1450) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!