Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Delfiny, Marii, Wirginiusza 8 Grudnia 2021, 14:03
Dziś -1°C
Jutro 0°C
Baranów
12 Listopada, 2020

Baranów: Zlikwidowana produkcja amfetaminy

Ponad 2,5 kilograma amfetaminy o czarnorynkowej wartości co najmniej 80.000 zł przejęli kępińscy kryminalni. Na gorącym uczynku zatrzymano dwóch mieszkańców powiatu, którzy na terenie jednej z posesji w gminie Baranów prowadzili produkcję narkotyków.

Funkcjonariusze Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymali informację, z której wynikało, iż na terenie jednej z posesji w gminie Baranów może być prowadzona produkcja amfetaminy. Pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze prowadzili w tej sprawie kilkudniowe, intensywne czynności operacyjne, które ostatecznie potwierdziły ich wstępne ustalenia.
20 października br., w godzinach wieczornych, policjanci weszli na teren wspomnianej posesji i zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Baranów. - W pomieszczeniu, gdzie przebywał, znaleziono blisko 840 gram amfetaminy oraz półprodukty służące do jej produkcji. Niemal w tym samym czasie kolejna grupa policjantów na jednej z ulic w Baranowie zatrzymała drugiego ze sprawców – 29-letniego mieszkańca Baranowa. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony działaniem i ustaleniami policjantów, którzy w jego samochodzie odnaleźli blisko 100 gram amfetaminy – poinformował oficer prasowy KPP Kępno st. sierż. Rafał Stramowski.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 46 (1403) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!