Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Grzegorza, Salomei, Walerii 17 Listopada 2019, 17:23
Dziś 12°C
Jutro 13°C
Policja i straż pożarna
14 Sierpnia, 2019

Baranów: Zatrzymani za hodowanie marihuany

Arkadiusz S. na terenie posesji w Baranowie miał plantację marihuany. Posiadał także znaczne ilości tej substancji przygotowane do dystrybucji.

23 lipca br. doszło do zatrzymania 27-letniego Arkadiusza S., który na terenie posesji w Baranowie miał plantację marihuany. Posiadał także znaczne ilości tej substancji przygotowane do dystrybucji. - Na podstawie prowadzonych od dłuższego czasu, skrupulatnych czynności operacyjnych, wspólnie z Wydziałem do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, policjanci kryminalni z naszej jednostki weszli do jednego z mieszkań na terenie gminy Baranów. Ujawniono w nim plantację konopi indyjskiej. Konopie były uprawiane w specjalnych namiotach z odpowiednim sprzętem do takich upraw. Po przeszukaniu posesji zabezpieczyliśmy blisko 40 roślin, które były w fazie kwitnienia. Dodatkowo zabezpieczono łącznie blisko 6 kg suszu, który był przygotowany do dalszej dystrybucji – poinformował zastępca naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kępnie kom. Mateusz Lewek.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 33 (1339) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!