Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Jana, Pauliny, Rudolfiny 26 Czerwca 2022, 21:52
Dziś 23°C
Jutro 30°C
Kraj
2 Czerwca, 2022

Baranów: Perły samorządu lśnią w Baranowie

„Dziennik Gazeta Prawna” od kilku lat prowadzi ranking „Perły Samorządu”. Jego wyniki ogłoszono na kongresie, który odbył się 18 i 19 maja br. w Gdyni. Lauretkami tego prestiżowego konkursu zostały przedstawicielki gminy Baranów.

Kongres objęty był patronatem honorowym Związku Województw RP. Przez dwa dni samorządowcy, przedstawiciele rządu i eksperci rozmawiali o najważniejszych wyzwaniach, przed którymi stoją jednostki samorządu terytorialnego. Nieodłączny element kongresu to ranking, w którym honorowani są najlepsi samorządowcy. Wójt gminy Baranów – Bogumiła Lewandowska-Siwek – otrzymała wyróżnienie. W trakcie kongresu poznaliśmy najlepszych skarbników samorządowych. Pierwsze miejsce, i to drugi raz z rzędu, otrzymała skarbnik Gminy Baranów – Marzena Żłobińska.

~ Oprac. ems

Więcej w nr 22 (1481) 2022 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!