Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Michaliny, Michała, Piotra 19 Października 2021, 21:30
Dziś 16°C
Jutro 18°C
Rozrywka
2 Września, 2021

Baranów: Muzyczne zakończenie wakacji

Festyn powiatowy „Pożegnanie lata”.

Zwieńczeniem tegorocznych wakacji był festyn powiatowy „Pożegnanie lata”, który odbył się w niedzielę, 29 sierpnia br., na terenach leśnych Osiedla Murator w Baranowie. Jak zawsze organizatorem wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Kępnie, a współorganizatorem tym razem został Urząd Gminy w Baranowie.
Niedzielne wydarzenie cieszyło się wielkim uznaniem publiczności, która tłumnie przybyła do Baranowa, by wspólnie bawić się i biesiadować. - Po roku niebytności z powodu pandemii dzisiaj gościmy w gminie Baranów. Jestem ogromnie wdzięczny pani wójt, że możemy skorzystać z terenów gminnych i dla wszystkich mieszkańców powiatu i gości zorganizować dzisiejszy koncert. To dla nas ogromne wyzwanie w czasie pandemii, w czasie obostrzeń, aby wszyscy czuli się bezpiecznie. Z drugiej jednak strony oczekujemy tego typu imprez, bo po roku posuchy chcemy dać możliwość mieszkańcom właśnie skorzystania z tego typu wydarzenia – zaznaczył starosta Robert Kieruzal.

~ KR

Więcej w nr 34 (1443) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!