Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Delfiny, Marii, Wirginiusza 8 Grudnia 2021, 13:33
Dziś -1°C
Jutro 0°C
Baranów
5 Listopada, 2020

Baranów: Już wkrótce rewitalizacja baranowskiego Rynku

W Baranowie podpisano umowę na wykonanie robót budowlanych pn. „Rewitalizacja Rynku w Baranowie wraz z rozbudową, przebudową i zmianą sposobu użytkowania budynku szkoły na ośrodek kultury z ośrodkiem opieki dziennej nad seniorami”.

Umowę zawarto 27 października br. pomiędzy Gminą Baranów na czele z wójt Bogumiłą Lewandowską-Siwek a korporacją „BUDONIS”, reprezentowaną przez Marię Boguś.
Przedmiotem umowy są roboty niezbędne do rewitalizacji Rynku w Baranowie wraz z rozbudową, przebudową i zmianą sposobu użytkowania budynku szkoły na ośrodek kultury z ośrodkiem opieki dziennej nad seniorami, rozbiórką budynku sali gimnastycznej, budową budynku usługowo-gastronomicznego, termomodernizacją budynku Urzędu Gminy oraz budynku OSP wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną. Umowa, oprócz wykonania robót budowlanych, obejmuje również wyposażenie kuchni cateringowej i biblioteki.

~ Oprac. KR

Więcej w nr 45 (1402) 2020 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!