Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Donaty, Olechny, Kajetana 8 Sierpnia 2022, 08:40
Dziś 14°C
Jutro 22°C
Baranów
2 Grudnia, 2021

Baranów: Hala sportowa na ostatni guzik

Zawarto umowę z firmą „Interplastic” na dostawę i montaż podłogi oraz wyposażenie hali sportowej w Baranowie. Wykonawca zrealizuje przedmiot umowy do 22 grudnia br. Zadanie to zamknie się kwotą 1.121.239,71 zł.

Hala sportowa w Baranowie wyposażona zostanie w drewnianą podłogę sportową o powierzchni 1120 m2, położoną na ruszcie z zastosowaniem paneli wykonanych z litego drewna, wgłębnie barwionego na wskroś na miodowo-brązowy kolor. Wytyczy się tu pięć boisk centralnych z odrębnym kolorowym oliniowaniem: siatkówka centralna – czerwona, koszykówka centralna – niebieska, piłka ręczna centralna – biała, unihokej centralny – pole bramkowe – żółty, siatkówka poprzeczna – dwa boiska – znaczniki zielone. Boisko do piłki ręcznej służyć będzie również futsalowi, stąd bramki o dwóch wymiarach: 3x2 m – do handbala oraz 5x2 m – do piki nożnej.

~ Oprac. ems

Więcej w nr 47 (1456) 2021 r. „Tygodnika Kępińskiego”

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!