Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Augustyna, Ingi, Jaromira 29 Maja 2020, 03:36
Dziś 10°C
Jutro 15°C
Rozrywka
30 Stycznia, 2019

Baranów: Gorące rytmy i świetna zabawa

IV Bal Biznesu w „Baranowskiej Chacie”.

W sobotę, 26 stycznia br., w „Baranowskiej Chacie” odbył się IV Bal Biznesu. Bal swoją obecnością zaszczycili w tym roku znamienici goście – wśród nich sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju Andżelika Możdżanowska oraz członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Marzena Wodzińska.
„Baranowski Business Meeting” to przede wszystkim okazja do świetnej zabawy, ale nim zapłonęły karnawałowe rytmy, wójt Bogumiła Lewandowska-Siwek przedstawiła autorską prezentację ubiegłorocznych dokonań, inwestycji, działań promocyjnych oraz projektów gospodarczych Gminy.

Promocja i szalona zabawa
- Formuła „Baranowskiego Balu Biznesu” obraca się wokół promocji i znakomitej zabawy. Moich gości, miejscowych przedsiębiorców, staram się zapoznać z projektami, jakie zrealizowałam bądź zamierzam zrealizować – tłumaczy wójt B. Lewandowska-Siwek. - Oprócz projektów inwestycyjnych nasz samorząd mocny akcent stawia na zadania wspierające różnorodną aktywność społeczności naszej gminy – sportową, kulturalną i promocyjną – od nauki pływania, muzyki i tańca dla dzieci, po teatr szkolny i prestiżowe plenery malarskie – wyjaśnia.
Bal rozpoczął się chwilę po godzinie 19.00 i już podczas pierwszego tańca zauważyć można było, iż jego uczestnicy oczekiwali momentu, aby wejść na parkiet i rozpocząć dobrą zabawę. Karnawałowy klimat zapewniły znane i lubiane przeboje serwowane przez zespół „Znajomi”.

~ es

Więcej w nr 5 (1311) 2019 r. „Tygodnika Kępińskiego”.

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!