Portal społeczno-kulturalny regionu kępińskiego
Bony, Horacji, Jerzego 24 Kwietnia 2019, 12:09
Dziś 18°C
Jutro 20°C
Kępno
10 Sierpnia, 2018

Kępno: Aby wakacje były bezpieczne

Spotkania w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Od początku wakacji funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kępnie uczestniczą w spotkaniach z uczestnikami półkolonii oraz z mieszkańcami Kępna, realizując w ten sposób zadania wynikające z ogólnopolskiej akcji pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.
Realizując działania profilaktyczne z zakresu bezpieczeństwa podczas wakacji, kępińscy policjanci inicjują oraz przeprowadzają spotkania z dziećmi i młodzieżą wypoczywającą na terenie powiatu kępińskiego. Tematem przewodnim jest bezpieczeństwo nad wodą, skierowane głównie do osób przebywających nad akwenami wodnymi oraz korzystających z kępińskiego basenu.
Profilaktyk społeczny st. sierż. Filip Ślęk oraz dzielnicowy asp. szt. Paweł Marczyk spotkali się z uczestnikami półkolonii na terenie basenu miejskiego w Kępnie. Podczas spotkania przypomniano o konieczności przestrzegania regulaminu basenu oraz o tym, jak bezpiecznie spędzać czas wolny. Na zakończenie dzieciom przekazano gadżety profilaktyczne, promujące akcję „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.
Funkcjonariusze, mając na uwadze nasze bezpieczeństwo, apelują o zdrowy rozsądek podczas spędzania wolnego czasu oraz letniego wypoczynku.

~ Oprac. KR

Komentarze

Pozostało znaków: 1000

Redakcja Tygodnika Kępińskiego nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez Internautów. Wypowiedzi zawierające wulgaryzmy, naruszające normy prawne, obyczajowe lub niezgodne z zasadami współżycia społecznego będą usuwane.

Nikt nie dodał jeszcze komentarza.
Bądź pierwszy!